شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات وبسایت آموزش رفع خجولی و کمرویی

 

وبسایت آموزش رفع خجولی و کمرویی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است خود را ملزم به رعایت موضوع ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای می داند. هیچ کدام از مصادیق محتوای مجرمانه در وبسایت روش تدریس وجود ندارد.

قوانین درج دیدگاه در وبسایت روش تدریس:

مخاطبین وبسایت آموزش رفع خجولی و کمرویی عموماً افراد محترم و قشر فرهیخته ی جامعه هستند که به دنبال آموزش مهارت های ارتباطی خود هستند و از این رو نظرات درج شده در وبسایت آموزش رفع خجولی و کمرویی فوراً منتشر می شوند. ما این کار را برای احترام بیشتر به شما انجام داده ایم.

لطفا در هنگام درج دیدگاه به موارد زیر دقت کنید:

 • در هنگام درج دیدگاه موارد فرهنگی و اخلاقی را رعایت کنید.
 • توهین به اقوام و مذاهب ممنوع می باشد.
 • استفاده از کلمات نامناسب و دور از ادب در پاسخ به دیگران و ارسال دیدگاه ممنوع است.
 • مسئولیت نوشته های هر کاربر در وبسایت آموزش رفع خجولی و کمرویی بر عهده ی خودش می باشد بنابراین لطفاً در بیان مطالب خود دقت لازم را مبذول فرمایید.
 • لطفا دیدگاه ها را به استفاده از حروف فارسی بنویسید. ( یعنی به قول معروف به صورت فینگلیش ننویسید)
 • سوالات و مشکلات تدریس خودتان را از طریق ایمیل info@kamranganji.com بپرسید.
 • دیدگاه هایی که مغایر با قوانین باشند حذف خواهند شد.
 • تحلیلها، نظرات و نوشته‌های کاربران نظر شخصی آن ها بوده و وبسایت آموزش رفع خجولی و کمرویی مسئولیتی در صحت و سقم آن‌ها ندارد.

قوانین به اشتراک گذاری:

 • تمام محتوای وبسایت آموزش رفع خجولی و کمرویی، شامل : فیلم ها، فایل های صوتی، مقالات، محصولات و … توسط کامران گنجی و یا با نظارت کامل نوشته می شوند. برخی از محتوای وبسایت ترجمه ی منابع خارجی هستند که در این صورت منابع در زیر مقالات ذکر شده اند و یا لینک منبع درج شده است.
 • به اشتراک گذاری محتوای رایگان وبسایت آموزش رفع خجولی و کمرویی با ذکر منبع بلامانع است.
 • چندین نفر می توانند از محصولات غیر حضوری وبسایت آموزش رفع خجولی و کمرویی استفاده کنند، ولی اجازه ی فروش آنها وجود ندارد. (به عنوان مثال یک مدیر مجموعه ی آموزشی می تواند یک بار محصول آموزشی رفع مشکل کم حرفی را تهیه کند و آن را در اختیار تمام همکاران مجموعه قرار دهد)

قوانین خرید از سایت:

 • شما می توانید محصولات آموزش رفع خجولی و کمرویی را بدون نیاز به عضویت در وبسایت تهیه کنید.
 • تمام خدمات وبسایت تضمین ۱۰۰ درصدی بازگشت وجه دارند. یعنی اگر استفاده کردید و راضی نبودید تمام پول شما به شما بازگردانده می شود!

قوانین محتوا:

 • در وبسایت آموزش رفع خجولی و کمرویی مقالات، فایل های صوتی و فیلم هایی به صورت رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار داده ایم تا بتوانند با استفاده از آن ها ارتباطات بهتری داشته باشند.
 • محتوای سایت آموزش رفع خجولی و کمرویی بسیار کاربردی است
 • مخاطبان اصلی ما همه افراد جامعه در هر سن و سالی و با هر نوع جایگاهی می باشند.
 • برای استفاده از محتوای وبسایت آموزش رفع خجولی و کمرویی نیازی به ثبت نام نیست.

قوانین حفظ حریم شخصی:

 • شماره موبایل افراد و یا اطلاعات پروفایل کاربران کاملاً محرمانه می‌باشد و به هیچ وجه افشا نخواهد شد.
 • انتقال اطلاعات (که شامل ارتباطات بوسیله e-mail نیز می شود) از طریق اینترنت یا هر شبکه ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل ندارد. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود. وبسایت آموزش رفع خجولی و کمروی مسئولیت هیچ یک از ضرر و زیانهای مادی و یا غیر مادی ای که شما در نتیجه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می شوید را نمی پذیرد. ما بعنوان مسئولین این سایت، تلاش می کنیم که اطلاعات شخصی ای را که شما در اختیار ما می گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید، محرمانه فرض می شود. اما چنانچه این اطلاعات بصورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت.
 • وبسایت آموزش رفع خجولی و کمرویی محق است بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نماید. بدینوسیله اعلام می دارید که استفاده پیوسته از وب سایت دلیل بر موافقت شما با  سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی نسخه های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه های تنظیم شده بعدی خواهند شد.

 

از همراهی شما همراهان عزیز سپاسگزارم

کامران گنجی

دانلود بخشی از کتاب کپسول گفتگو
نام و ایمیل خود را وارد کنید تا 65 صفحه از کتاب کپسول گفتگو را به صورت رایگان دریافت کنید و از مطالب فوق‌العاده آن آن استفاده کنید:
راهنمای علمی و کاربردی غلبه بر کم حرفی
ایمیل شما نزد وبسایت کسب‌وکار محفوظ می‌ماند.
دانلود بخشی از کتاب کپسول گفتگو
نام و ایمیل خود را وارد کنید تا 65 صفحه از کتاب کپسول گفتگو (راهنمای علمی و کاربردی غلبه بر کم حرفی) را به صورت رایگان دریافت کنید و از مطالب فوق‌العاده آن آن استفاده کنید:
ایمیل شما نزد وبسایت ما محفوظ می‌ماند.
دانلود کتاب کپسول گفتگو
نام و ایمیل خود را وارد کنید تا نسخه کامل کتاب کپسول گفتگو (راهنمای علمی و کاربردی غلبه بر کم حرفی) را به صورت رایگان دریافت کنید و از مطالب فوق‌العاده آن استفاده کنید:
ایمیل شما نزد وبسایت ما محفوظ می‌ماند.
دانلود رایگان کتاب صدای خاموش - ۶ گام تا غلبه بر کم حرفی
ایمیل خود را وارد کنید تا کتاب صدای خاموش را به صورت رایگان دریافت کنید و از مطالب فوق‌العاده آن استفاده کنید:
ایمیل شما نزد وبسایت ما محفوظ می‌ماند.
دانلود رایگان کتاب صدای خاموش - ۶ گام تا غلبه بر کم حرفی
نام و نام خانوادگی خود را به همراه ایمیل در زیر وارد کنید تا کتاب صدای خاموش را به صورت رایگان دریافت کنید و از مطالب فوق‌العاده آن استفاده کنید:
ایمیل شما نزد وبسایت ما محفوظ می‌ماند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
دانلود بخشی از کتاب گل خجالتی
نام و ایمیل خود را وارد کنید تا 37 صفحه از کتاب گل خجالتی را به صورت رایگان دریافت کنید و از مطالب فوق‌العاده آن استفاده کنید:
ایمیل شما نزد وبسایت ما محفوظ می‌ماند.
دانلود بخشی از کتاب مهم‌ترین آدم دنیا
نام و آدرس ایمیل خودتون رو وارد کنید تا 45 صفحه از کتاب مهم‌ترین آدم دنیا رو براتون ارسال کنم تا بصورت رایگان مطالعه کنید.
من هم از ایمیل‌های رو اعصاب، بدم می‌آد